100 TL Alışverişlerde
Ücretsiz Kargo
Menü

Hakkımızda

?    Tescilli markamız olan  www.nevresim.com.tr? nun tüm hakları saklıdır.Yayınlamış olduğumuz tüm tasarım, fotoğraf ve görsellerin hakları www.nevresim.com.tr aittir ve Fikri ve Sınai Haklar ve Hukuk hükümlerince  korunmaktadır.
?    Sitede verilen tüm görseller,logolar,markalar,tasarımlar ve fotoğraflar 
www.nevresim.com.tr aittir.Marka ve tasarım sahibinden önceden alınmış bir yazılı izin olmadan bunların kullanımı yapılamaz, www.nevresim.com.tr markasını ve hizmetlerini tanıtma için kullanılacak ise gerekli bilgiler(marka ismi ve hakların sahibinin ismi gibi) verilerek kullanılabilir. 
?    İsminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve posta adresiniz sizi tanımlayan bilgilerdir. Siz özel olarak kişisel bilgilerinizi vermedikçe, (Örneğin ürün siparişi veya e-posta üyeliği yada üyelik başvurusu gibi durumlarda)  Sizden kişisel bilgi toplanmaz.
?    Kişisel bilgilerinizi sadece internet sitesi yönetimi gereklilikleri doğrultusunda, sizin özel bilgilere ulaşabilmeniz için veya sizinle genel iletişim için kullanacaktır.Kişisel bilgileriniz GÜNDÜZ NAKIŞ TEKSTİL.. şirketi dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek veya hiçbir yerde yayınlanmayacaktır.
?    Bilgileriniz markanın yenilikleri,haber ve promosyonları hakkında haberdar edilmeniz için kullanılabilecektir. ya verdiğiniz kişisel bilgilerin kontrolü sizdedir. E-posta servisimizden üyeliğini silmek isteyen kullanıcılarımız şu adrese başvurabilirler: info@
nevresim.com.tr veya üyelik bilgileri sayfasından üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.Eğer kişisel bilgilerinizde değişiklik söz konusu ise (Örn: posta kodu, e-posta, adres, telefon veya cep telefonu gibi) lütfen bilgilerinizi üyelik hesabı sayfasından güncelleyiniz.
?    İnternet sitesine verilen kişisel bilgilerin doğruluğundan,bilgiyi beyan eden üye sorumludur.Yanlış ve yalan beyan nedeniyle site yönetimi sorumlu tutulamaz.
?    Eğer üyelik oluşturmak istemiyorsanız,fakat ürün satın almak istiyorsanız, gerekli olan iletişim bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.Ama bu durumda her yeni alışverişinizde bilgilerinizi tekrardan girmeniz gerekecektir.
?    
www.nevresim.com.tr internet sitesine girdiğinizde, genel kişisel olmayan bilgiler (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir (üyelik kaydından ayrı olarak). Bu bilgiler, internet sitemizin genel kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara iletilmez.
?    Bilgileriniz bozulmaya, kayba, kullanılmaya, izinsiz giriş veya izinsiz yayınlanmaya karşı sürekli olarak korunmaktadır. Bilgilerinizin yer aldığı veritabanı, dünyadaki mevcut en yüksek güvenlik standardı ile korunmaktadır.
?    Ayrıca sizin tarafınızdan gönderilen her türlü kişisel bilgi SSL-Aktarma (Dizaynist Bilişim) yöntemi ile tarafımıza aktarılmadan şifrelenerek güvenliği sağlanmış olur.
?    Alışverişlerinizde Visa,Master Card  ile ödeme yapabilirsinz.
?    Reşit olmayan kişiler yada çocuklar, ebeveyn veya vasilerinin izni olmadan 
www.nevresim.com.tr internet sitesine bilgi girişinde bulunmamalıdır. www.nevresim.com.tr, hiçbir şekilde bilerek çocuklardan kişisel bilgi toplamayacak veya hiçbir şekilde bilgileri izinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.
?    Talebiniz doğrultusunda  internet sitesine ziyaretleriniz sırasında kişisel bilgilerinizden hangilerinin, eğer varsa, toplanıldığını hakkında yazılı olarak bilgilendirileceksiniz. 

Sosyal Medya